O AUTOROVI

28. listopadu 2018 v 12:03 |  osobni
základní informace
muž, ročník 1989, zaměstnán ve skladě, bezdětný, svobodný, nekuřák, abstinent, bez vyznání, nejasná sexuální orientace, politická orientace spíše levicová, filozofické okruhy: pragmatismus, skepticismus, nihilismus, stoicismus

co bych udělal se životem, kdybych byl pracháč
koupil bych velkej dům a v něm žil pohromadě s umělecky založenýma lidma - hudebníci, básnici, filmaři, malíři, animátoři, komici. byla by to továrna na umění jako měl andy warhol. angažoval bych se v pořádání živých vystoupení a studiových produkcí. ve svym domově bych se snažil budovat prostředí, kde si dá člověk lsd bez obav, že bude mít vlivem okolí bad trip.

co mě nejvíc ovlivňuje
vztahy s lidma.

kdybych musel zejtra umřít, co bych dělal dnes
asi bych neměl náladu cokoliv dělat. svuj poslední den bych strávil v paralyzujících obavách ze smrti. možná bych se opil do bezvědomí.

koho miluju a proč ho miluju
muj oblíbenec je třeba joe rogan. posloucham jeho podcast a líbí se mi, jak má otevřenou mysl. dovede se zamyslet nad věcma z různých úhlů pohledu. v romantickym ohledu nemiluju asi nikoho. jsem svobodnej. mám jen jednu oblíbenkyni. jmenuje se gabriela. bohužel to s ní nevyšlo jak jsem si přál.

o čem nejvíc přemýšlím
tak vzhledem k tomu, že jsem samotář, přemejšlim hlavně sám o sobě a svých věcech. neni to vždycky příjemnej zážitek. udělal jsem hodně chyb a nemám život rozehranej zrovna podle představ, ale pořád jsou na tom některý lidi, i moji známý, ještě hůř. takže asi je všechno relativní.

o čem píšu
anonymní deník. příští rok mi bude 30, a to jsou nejlepší léta života. kecal bych, kdybych řekl, že jsem v životě naprosto šťastnej a že jsem našel svý místo. nenašel. nejsem ani štastnej ani nešťastnej. takovej neutrál. život je jakej je. chci po sobě zanechat na webu stopu. navždycky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama