VCV ORIGINÁL WRESTLING

2. listopadu 2017 v 9:43
SEM FANOUŠEK VŠEHO, CO NĚJAK SOUVISÍ SE ŠOUBIZNISEM. OD FILMŮ, PŘES STAND UP KOMEDII, PO PROFESIONÁLNÍ WRESTLING. O EXISTENCI "VCV" SE MI DOSLECHLO ASI PŘED ČTYŘMA ROKAMA. UŽ NEVIM KDE. ALE PAMATUJU SI, ŽE SEM KOUKL NA NĚJAKEJ JEJICH ZÁPAS A BYLO TO DĚSNÝ. MĚLI NĚJAKEJ HARDCORE MAČ A JEDEN ZÁPASNÍK SI CHTĚJ UDĚLAT BLADE JOB A ŘÍZL SE MOC, TAK MUSELI ZÁPAS V PANICE UKONČOVAT, ABY MU ZASTAVILI KRVÁCENÍ. A PAK MĚLI JEŠTĚ TU ODVAHU (NEBO HLOUPOST) DÁT CELOU TU SMĚŠNOU SCÉNU NA YOUTUBE. ALE ASI JIM ZA TO PATŘÍ BODÍKY, PROTOŽE KDYBY NEBYLO TOHODLE, NEJSPÍŠ BYCH SI NEPAMATOVAT NIC.

VČERA SEM ZE ZVĚDAVOSTI A Z NUDY ZNOVA ZAVÍTAL NA JEJICH YOUTUBE KANÁL A ČEKALO MĚ DOCELA PŘÍJEMNÝ PŘEKVAPENÍ. CO SE TÝČE ZÁPASŮ, UDĚLALI ZA TY ROKY POKROK. WRESTLEŘI UŽ SOU SCHOPNÝ VYBUDOVAT JAKOUSI DYNAMIKU WRESTLINGOVÝHO ZÁPASU A KDYŽ JE DOBRÝ OBECENSTVO, DOVEDOU HO ZAPOJIT DO DĚNÍ V RINGU.

POŘÁD ALE DĚLAJ LIDI Z VCV NĚKTERÝ VĚCI ŠPATNĚ A O TĚCH CHCI MLUVIT, A MÍNIM TO JAKO PŘÁTELSKOU, KONSTRUKTIVNÍ KRITIKU. MÁM WRESTLING RÁD A SEM ŠŤASTNEJ, ŽE JE TU PARTA LIDÍ, CO SE SNAŽÍ PROSLAVIT TUHLE PODIVNOU FORMU ZÁBAVY U NÁS V ČECHÁCH. A JE MI JASNÝ, ŽE TO NENI VŮBEC SNADNÝ. OBZVLÁŠŤ KDYŽ JE CELÁ JEJICH PROMOTION VLASTNĚ AMATÉRSKÁ A VŠICHNI ZÚČASTNĚNÝ MUSÍ K TOMU VŠEMU CHODIT DO NORMÁLNÍ PRÁCE. TAKŽE TADY JE VÝČET VĚCÍ, CO BYCH ZLEPŠIL, KDYBYCH SE O "VCV" STARAL JÁ.


1) CO JE ZNAMENÁ VCV ?
ZAČNU ZLEHKA. UNIKÁ MI ČEHO JE VCV ZKRATKOU. NA JEJICH WEBU TO NIKDE NENI A NEDOSTALO SE MI ODPOVĚDI ANI V KOMENTÁŘÍCH NA YOUTUBE. MÁM POCIT, ŽE NÁZEV "VCV" BYL INSPIROVANEJ ZANIKLOU WRESTLINGOVOU FEDERACÍ "WCW" Z AMERIKY... TYHLETY KLUCI HO OKOPČILI A "POČEŠTILI", ANIŽ BY VĚDĚLI, ŽE TY TŘI PÍSMENA NĚCO ZNAMENAJ A KDYŽ PO LETECH ZISTILI, ŽE UDĚLALI BLBOST, UŽ TO TAK NECHALI, PROTOŽE BYLO POZDĚ MĚNIT NÁZEV ZNAČKY. TO JE JEN MOJE HYPOTÉZA. MOŽNÁ SE MÝLIM. MOŽNÁ "VCV" ZNAMENÁ "VELKÁ CELNÍ VIBRACE" NEBO "VLOČKY CELISTVÉ VRTULE". I KDYŽ JE TO ZDÁNLIVĚ NEPODSTATNEJ DETAIL, KDYŽ CHCETE BUDOVAT ZNAČKU, MÍT NESMYSLNEJ NÁZEV JE HLOUPÁ AMATÉRSKÁ CHYBA. CO TAKLE ZMĚNIT NÁZEV TŘEBA NA CCW (CZEKKO CHAMPIONSHIP WRESTLING)? ALE NETRVÁM NA TOM. NAPADÁ MĚ TO JEN TAK V RYCHLOSTI PRO PŘÍKLAD. MOŽNOSTÍ JE FŮRA.

2) NIKDE ŽÁDNÝ MERCH
WRESTLING JE SHOW-BUSINESS. KDYŽ JE SHOW, JE BIZNIS. SMYSLEM POŘADATELSTVÍ JAKÝKOLIV ESTRÁDY BY MĚLY BEJT IDEÁLNĚ. TO JE ROZDÍL MEZI AMATÉRAMA A PROFESIONÁLAMA. PROFESIONÁLNÍ BAVIČI DOVEDOU VYDĚLAT TOLIK, ŽE MŮŽOU DÁT VÝPOVĚĎ VE FABRICE, A ZAČNOU SE NAPLNO VĚNOVAT SVÝMU UMĚNÍ. NA FACEBOOKU MI JEDEN Z NICH NAPSAL, ŽE VĚCIČKY SICE MAJ, ALE Z NĚJAKÝHO DŮVODU JE NEMŮŽOU DÁT NA WEB, PROTOŽE VÉST ESHOP SEBOU NESE DALŠÍ POVINNOSTI. NAPŘ. PLACENÍ DANĚ Z PŘÍJMU, ÚČETNICTVÍ, ATD. TADY BY NEBYLO OD VĚCI ZEPTAT SE NĚKOHO ZKUŠENĚJŠÍHO. TŘEBA NĚJAKÝCH HIPHOPERŮ. VÉST ESHOP URČITĚ NENI TAK TĚŽKÝ. PRODEJ VLASTNÍHO ZBOŽÍ JE JEDEN Z HLAVNÍCH PŘÍJMŮ VĚTŠINY AMERICKÝCH INDÝ FEDERACÍ. (CZW, ROH). A TAKHLE MENŠÍMU SPOLKU STAČÍ JEDNO TRIKO PÁNSKÁ, DÁMSKÁ A DĚTSKÁ VERZE. A NEJLÍP SI NA TO ZAPLATIT SOLIDNÍHO DESIGNÉRA (NAPŘ. SLAKING LIZARD), AŤ TY TRIKA NĚJAK VYPADAJ A NĚKDO JE KUPUJE A NOSÍ. ČIM DŘÍT SI SVÝ TRIKA VYSTAVÍTE NA SVÝ WEBOVCE, TIM DŘÍV SE ZAČNOU PRODÁVAT. //// A JEŠTĚ JEDNA VĚC. ODMÍTÁTE DÁVAJ ZÁZNAMY Z CELÝ SHOW NA YOUTUBE, PROTOŽE CHCETE DRŽET VAŠÍ SHOW EXKLUZIVNĚ LIDEM, CO SE DOSTAVÍ OSOBNĚ A ZAPLATÍ LÍSTKY. CO KDYŽ SE NĚKDO DOSTAVIT DANEJ DEN PROSTĚ NEMŮŽE? JE VÁŠ NEJVĚTŠÍ FANOUŠEK, ALE MÁ TEN DEN ZROVNA SVATBU ANEBO JE NA INVALIDNIM VOZÍKU A NEMÁ PŘÍLEŽITOST. ALE MÁ DOST PENĚZ A JE OCHOTNEJ ZA ZÁZNAM Z VAŠÍ SHOW ZAPLATIT. MÁ TAKOVEJ FANOUŠEK MOŽNOST ZAPLATIT VÁM ZA ZÁZNAM CELÝ SHOW? NEMUSÍTE DÁVAT ZÁZNAMY CELÝCH SHOW NA ZADARA NA YOUTUBE, ALE MĚLI BYSTE NA NICH TEDA ASPOŇ ZKUSIT NĚJAK VYDĚLAT JEŠTĚ POTOM, CO PROBĚHNOU. VE CHVÍLI, KDY UŽ MÁTE PRACHY Z LISTŮ DOMA V KASIČCE. PRODÁVEJTE SVÝ SHOW NA NOSIČÍCH.

3) PRAVIDELNOST
HLAVNÍ VĚC, ČEHO JE NUTNÝ DOCÍLIT JE PRAVIDELNOST. ZATIM NEVIM CO SI DALI LIDI Z VCV ZA CÍL, ALE JEJICH CÍLEM BY MĚLA BEJT TELEVIZE. A JAK SE DOSTANOU DO TELEVIZE? POMOCÍ FANOUŠKOVSKÝ ZÁKLADNY A TA SE BUDUJE PRAVIDELNYM VYSTUPOVÁNIM. MOMENTÁLNĚ VYSTUPUJOU ZHRUBA JEDNOU ZA MĚSÍC (NĚCO JAKO PPV), COŽ NENI ŠPATNÝ, ALE VYSTUPOVAT KAŽDEJ TEJDEN BY BYLO JEŠTĚ LEPŠÍ. IDEÁLNÍ BY BYLO PRONAJMOUT NĚKDE HALU A NAUČIT LIDI NA VAŠÍ SHOW JEZDIT. JEZDILI BY ONI ZA VÁMA. NE VY ZA NIMA. ŘEKNĚME, ŽE BUDETE VYSTUPOVAT KAŽDOU SOBOTU. TŘI ZÁPASY NA SHOW UPLNĚ STAČÍ. ZBYTEK SE SLOŽÍ ZE SEGMENTŮ A PROM. KDYŽ BUDE NÁVŠTĚVNOST, PENÍZE POTEČOU ZE ZBOŽÍ, CHLASTU A VSTUPENEK. MŮŽETE PRODÁVAT I JINÝ VĚCI. TŘEBA TRUMPETY AŤ MAJ DIVÁCI ČIM POVZBUZOVAT. JE NESMYSL HALU KUPOVAT. NEJLEPŠÍ BY BYLO SPOJIT SÍLY S NĚJAKYM JINYM BIZNISEM. TADY U NÁS KDE ŽIJU JÁ JE SPORTOVNÍ HALA A LIDI CO JÍ VLASTNÍ BY BYLI ŠŤASTNÝ, KDYBY TAM BYLA SKUPINA LIDÍ, KTERÁ VYPRODÁ BARÁK, TAKŽE BY VÁM S PROPAGACÍ POMÁHALI A BYLA BY TO KLASICKÁ OBCHODNÍ SYMBIÓZA. SAMOZŘEJMĚ SI NAJDETE JINOU VLASTNÍ HALU NĚKDE TAM U VÁS, ALE PRINCIP JE STEJNEJ.

4) GIMMICKY
RYCHLYM POHLEDEM NA WRESTLERY VCV SE MI NEPODAŘILO ZJISTIT NIC O JEJICH CHARAKTERU. BUDOVÁNÍ CHARAKTERŮ JE JEDNA Z VĚCÍ, CO SE DÁ DĚLAT UPLNĚ ZADARMO JEN POMOCÍ FANTAZIE, TAKŽE NA TOHLE SE MUSÍ VCV PROMOTÉŘI ZAMĚŘIT. TADY SE DÁ UDĚLAT HODNĚ UŽITEČNÝHO Z UPLNÝ NULY. V SOUPISCE ROSTERU VIDIM NICNEŘIKAJÍCÍ JMÉNA... PRIMY, BLÁHYS, DÉMON A JEDINÝ INFORMACE CO O TĚCHLE ZÁPASNÍCÍCH DOSTANU SOU ROK NAROZENÍ, REÁLNÝ JMÉNO, FINIŠER, DEBUT A NÁSTUPNÍ SKLADBA, KTERÁ MIMOCHODEM ZPRAVIDLA PORUŠUJE AUTORSKÝ PRÁVA NĚJAKÝ VĚTŠÍ ZAHRANIČNÍ KAPELY, TAKŽE TROCHU V ROZPORU S TIM SLOVEM "ORIGINAL" V NÁZVU SPOLKU. WRESTLEŘI BY MĚLI MÍT SVÝ VLASTNÍ NÁSTUPNÍ SONGY KE KTERÝM DRŽÍ AUTORSKÝ PRÁVA. POŽÁDEJTE NĚJAKOU KAPELU NA BANDZONU NEBO NĚKOHO, KDO SKLÁDÁ MUZIKU AŤ VÁM VĚNUJE JEDEN ZE SVÝCH SONGŮ. VY POMŮŽETE JIM, ONI VÁM. MŮŽETE PAK DÁVAT NÁSTUPNÍ SONGY WRESTLERŮM DO PROFILU ANEBO NA YOUTUBKO BEZ OBAV, ŽE VÁS BUDE PRUDIT VYDAVAELSTVÍ KAPELY PAPA ROACH. ABYCH NEBYL JEN NEGATIVNÍ, MARWELL MÁ FAKT POVEDENEJ LOOK. ALE NENI NÁHODU KOPIE DEADPOOLA NEBO NĚČEHO DO MARVELU? VZHLED I JMÉNO VYPADÁ JAKO RIP-OFF. PŘEBÍRÁNÍ SLAVNÝCH A ŠIROCE ZNÁMÝCH NÁPADŮ JE ZNÁMKOU AMATÉRISMU. NEKRAĎTE NÁPADY. SNIŽUJETE TAK SVOU VLASTNÍ ÚROVEŇ. MÁM STOVKY NÁPADŮ, CO VÁM PŘEDÁM ZADARA. JESTLI CHCETE.

GIMMICK JE NĚCO, CO BY SI MĚLI VŠICHNI DIVÁCI PAMATOVAT KDYŽ ODCHÁZÍ Z VAŠÍ SHOW. V LOS ANGELES EXISTOVALA PO ROCE 2000 JEDNA NEZÁVISLÁ WRESTLINGOVÁ PROMOTION A TA MĚLA NA ROSTERU PEDOFILNÍHO WRESTERA. KDYŽ NASTUPOLAL NA ZÁPAS, VYBĚHL Z BACKSTAGE NEJDŘÍV MALEJ CHLAPEČEK A WRESTLER ŠEL SLÍDIVĚ KOUSEK ZA NIM S RUKAMA PŘED SEBOU A ŠIBALSKYM ÚSMĚVEM, DÍTĚ SE PAK UTEKLO SCHOVAT MEZI LIDI A WRESTLER ŠEL DO RINGU ZA SOUPEŘEM. BYLO TO NESKUTEČNĚ K SMÍCHU. NĚKTERÝ LIDI SI ŘEKNOU, ŽE PEDO-WRESTLER JE BLBOST NEBO PŘES ČÁRU, ALE DŮLEŽITÝ JE, ŽE SI BUDOU DANEJ GIMMICK LIDI PAMATOVAT A BUDOU O NĚM VYPRÁVĚT SVÝM KAMARÁDŮM. TAK SE VÁŠ PRODUKT DOSTÁVÁ MEZI DALŠÍ A DALŠÍ LIDI. NEŘIKÁM, ŽE MÁTE MÍT NA ROSTERU WRESTLERA PEDOFILA, ALE SNAD ASPOŇ NĚKDO CHÁPE POINTU TOHO, CO SE SNAŽIM ŘÍCT. BUĎTE VÝRAZNÝ A ORIGINÁLNÍ. KAŽDEJ WRESTLER BY MĚL MÍT NA SVYM PROFILU BIOGRAFII S VLASTNIM CHARAKTEREM A PŘÍBĚHEM.

PŘÍKLAD: KUPTE NĚKOMU KOSTÝM KUŘETE A ŘEKNĚTE, ŽE JE TO ČLOVĚK, KTEREJ TVRDÍ, ŽE SE NARODIL VE ŠPATNÝM TĚLE. DOOPRAVDY EXISTUJOU LIDI, KTERÝ TVRDÍ, ŽE NEJSOU LIDI. ŘIKÁ SE JIM OTHERKIN. ŘIKAJ, ŽE SOU DRACI UVĚZNĚNÝ V LIDSKYM TĚLE NEBO MOŘSKÝ PANNY NEBO VLCI NEBO COKOLIV. JE TO ŠÍLENÝ! VY MŮŽETE MÍT GIMMICK ČLOVĚKA, CO TRPÍ TOHLE PORUCHOU A MYSLÍ SI, ŽE JE KUŘE. ZÁPASÍ, ABY DOKÁZAL LIDSKÝ RASE, ŽE SLEPICE SOU MOCNĚJŠÍ, NEŽ LIDI A ABY VRÁTIL ÚDER ZA VŠECHNY SLEPICE, CO UMŘELI V HOLOCAUSTU, KTEREJ LIDI DEN CO DEN NA KUŘATECH PÁCHAJ V RÁMCI POTRAVINÁŘSKÝHO PRŮMYSLU. TAK MÁ VYPADAT GIMMICK.


5) KOLUJE NÁM ONLINE

ZAPRVÉ NEMÁTE ODKAZ NA KOLUJE NÁM ONLINE NA SVÝ WEBOVCE. CHYBA! ZADRUHÝ NÁZEV "KOLUJE NÁM ONLINE" JE NICNEŘIKAJÍCÍ. VĚTŠINA LIDÍ JE LÍNÁ MYSLET. KDYŽ UVIDÍ NÁZEV, KTEREJ JIM NIC NEŘEKNE, NEZAMYSLÍ SE. POTŘEBUJOU JASNEJ PODNĚT, CO JE PRAŠTÍ DO OČÍ. NEVIM. TŘEBA "STALO SE V ZÁKULISÍ". MOŽNOSTÍ JE MILION, ALE ROZHODNĚ TO CHCE VÝŘEČNĚJŠÍ NÁZEV. ZATIM SEM VIDĚL JEN JEDEN DÍL (EP 32, S7). A TADY DÁVÁM SVÝ POCITY.


EPIZODA 32, SÉRIE 7

ZAČÍNÁ TO ŠARVÁTKOU MEZI ŠAKALEM A NEVIM KYM. NEVIM PROČ BOJUJOU, ALE SPÍŠ SI KLADU OTÁZKU KDE VLASTNĚ JSOU? NE KDE TO DOOPRAVDY JE, ALE KDE TO MÁ BEJT KAYFABOVĚ. SEGMENTY ZE ZÁKULISÍ SE VĚTŠINOU ODEHRÁVAJ V ZÁKULISÍ, COŽ CHÁPU, ŽE NENI V MOŽNOSTECH VCV, ALE KDE TO TEDA JE? BYDLÍ ZÁPASNÍCI VCV NA NĚJAKÝ UBYTOVNĚ, KDE ČEKAJ NA MĚSÍČNÍ PPV? NENI TO VYJASNĚNÝ. KDYŽ NEMÁTE K DISPOZICI ZÁKULISÍ, VYBERTE JINÝ PROSTŘEDÍ. NĚCO PŘIROZENÝHO. NAPŘ. TĚLOCVIČNU. KAŽDEJ WRESTLER CHODÍ POSILOVAT, TAKŽE ŠARVÁTKA BY BYLA VHODNĚJŠÍ ŠPÍŠ TŘEBA V POSILOVNĚ NEBO PO CESTĚ Z POSILOVNY. JE TO JEN PŘÍKLAD. VŽDYCKY SE DÁ VYMYSLET NĚCO NOVÝHO.

NÁSLEDUJE PROMO MASKOVANÝHO WRESTERA (CHYBÍ NĚJAKÁ GRAFIKA, KTERÁ BY MI ŘEKLA JEHO JMÉNO). WRESTLER SELLUJE ZUŘIVOST A MLUVÍ O MEGASHOW, ALE JEHO PROJEV NENI PŘESVĚDČIVEJ. PODLE HLASU ZNÍ SPÍŠ JAKO JEMNEJ ČLOVĚK, NEŽ DRSŇÁK. TOHO MŮŽE BOOKING EFEKTIVNĚ VYUŽÍT. DEJTE MU GIMMICK KNIHOMOLA. DEJTE MU BREJLIČKY, BÉŽOVEJ SVETR A AŤ HRAJE INTELEKTUÁLA. INTELEKTUÁLOVÉ SOU NEJLEPŠÍ HEELOVÉ. LIDI NESNÁŠÍ AROGANTNÍ RÁDOBY CHYTRÁKY, CO SI MYSLÍ, ŽE VŠECHNO VÍ A OTEVŘENĚ OPOVRHUJOU OSTATNÍMA. TŘEBA BY SE K NĚMU TAKOVEJ GIMMICK HODIL LÍP. PŘICHÁZÍ NĚKDO DALŠÍ. NEVIM KDO JE TO A VYSMIÍVÁ SE MASKOVANÝMU ZA TO, ŽE NEMÁ (TAG TEAMOVÝHO?) PARŤÁKA NA MEGASHOW. NIKDE ANI ZMÍŇKA O TOM CO SE JEHO PARŤÁKOVI STALO NEBO PROČ NEMÁ PARŤÁKA. CHYBÍ TAM VĚTA JAKO "NIKDO S TEBOU NECHCE BEJT V TÝMU, PROTOŽE VŽDYCKY KONČÍŠ PORAŽENEJ." (NEVIM JAK ČASTO TENHLE MASKOVEJ VYHRÁVÁ A PROHRÁVA, TAKŽE NEVIM JESTLI JE PRAVDA, ŽE KONČÍ ČASTO PORAŽENEJ, ALE BYLO BY HEZKÝ NĚJAK VYSVĚTLIT PROČ NEMÁ PARŤÁKA). NA SCÉNU VSTUPUJE MARWELL A NÁSLEDUJE DALŠÍ ŠARVÁTKA. DVA SEGMENTY O NIČEM.

NÁVRAT K PRVNÍ ŠARVÁTCE MEZI ŠAKALEM A TIM DRUHYM... CO DĚLAJ VYPADÁ JAKO REGULÉRNÍ ZÁPAS... NÁSLEDUJOU HIGHLIGHTY Z NĚJAKÝ VCV SHOW.

PŘICHÁZÍ PROMOTÉR V ČERNÝCH BREJLÍCH KONEČNĚ S NĚČIM TROCHU UŽITEČNYM. REKAPITULUJE KARTU SE ZÁPASAMA, TERMÍN A MÍSTO KDE SE SHOW KONÁ. POHODOVEJ SLOVNÍ PROJEV.... ALE JEN DOKUD NEPŘIJDE PODEPISOVÁNÍ SMLOUVY, COŽ JE KOPIE WWE. KDYŽ POMINU, ŽE JE TO VYKRÁDAČKA NĚČEHO, CO VĚTŠINOU STOJÍ ZA HOVNO V SAMOTNYM WWE, MUSIM SE PTÁT PROČ PODEPISUJOU ZÁPASNÍCI VCV SMLOUVU V RINGU? V WWE TO CHÁPU, PROTOŽE JE PODEPISOVÁNÍ SMLUV SOUČÁSTÍ ŽIVÝ SHOW A SOU TAM LIDI, ALE U VCV JE TO DIVNÝ. KDYŽ UŽ CHCETE PODEPISOVAT SMLOUVU, NEBYLO BY LOGIČTĚJŠÍ PODEPISOVAT JÍ NĚKDO V KANCELÁŘI? PROMOTÉR BY MĚL SDĚLIT WRESTLERŮM (DIVÁKŮM), BODY SMLOUVY CO SE PODEPISJE. NAPŘ. UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ S TRVALÝMI NÁSLEDKY BUDE LEGÁLNÍ!!!! NEBO NĚCO TAKOVÝHO...PROSTĚ NĚCO, CO PRODÁ JEJICH ZÁPAS A VZTYČÍ OTÁZKU "CO SE V TOM ZÁPASE PROBOHA STANE?". MÍSTO TOHO KOLDA ODMÍTÁ PODEPSAT (BEZDŮVODNĚ?) A UPOZORŇUJE NA SKUTEČNOT, ŽE JE S VCV DLOUHO.... TEN DRUHEJ TÝPEK MÁ DOCELA VTIPNEJ COMEBACK. "KDYŽ KOLDA POTÍ KREV, MĚL BY SI ZAJÍT K DOKTORU." TO JE ZATIM PRVNÍ SROZUMITELNÁ A ZÁBAVNÁ HLÁŠKA V CELÝ EPIZODĚ. KONEČNĚ OD NĚKOHO ASPOŇ NÁZNAK CHARISMATU. PAK DĚLÁ DALŠÍ UŽITEČNOU VĚC - MLUVÍ O SMLOUVĚ. "LAST MAN STANDING MATCH" NAČEŽ PROMOTÉR PRONESE KRETÉNSKY "TY UMÍŠ ČÍST? GRATULUJU." CO MÁ PROMOTÉR PROTI NĚMU? PROČ JE PROMOTÉR KRETÉN? JE HEEL? UDĚLALI SI NĚCO TY DVA? MAJ SPOLU NĚJAKOU HISTORII? ZASE NEVYSVĚTLENO. PROMOTÉR BY NEMĚL SHAZOVAT SVÝ WRESTLERY. WRESTLEŘI MAJ BEJT OBÁVANÝ BORCI A PROMOTÉŘI SLABOŠI. TEN V MODRYM TRIKU JE ZATIM NEJROZUMĚJŠÍ ČLOVĚK, CO TROCHU CHÁPE O CO BĚŽÍ. KDYBY TROCHU ZMĚNIL IMIDŽ, MOHL BY BEJT SOLIDNÍ BABYFACE. NEJLEPŠÍ BABYFACE JE TEN, KTERÝHO CHTĚJ VŠECHNY HOLKY ŠUKAT A CHLAPI S NIM CHTĚJ JÍT NA PIVO. Z TĚCH LIDÍ CO SEM ZATIM VIDĚL JE TENHLE V MODRYM TRIKU JEDINEJ, KTERÝHO SI V TAKOVÝ ROLI DOVEDU TROCHU PŘEDSTAVIT. TEN DRUHEJ SE POKOUŠÍ O DRSNOST AŽ MOOOC HORLIVĚ. CHARISMA BY UŠLO, ALE PŮSOBIL BY DRSNĚJI, KDYBY TROCHU UBRAL. PŘEMÍRA SNAHY JE ŠPATNÁ. POZOR NA PŘEHRÁVÁNÍ. PROMOTÉR PAK ODCHÁZÍ SE SLOVAMA ŽE SE BORCI NEMŮŽOU RVÁT PŘED ZÁPASEM RVÁT, NAČEŽ SE ZAČNOU RVÁT. HODILO BY SE NĚJAK UJASNIT JAKÝ BUDE MÍT TOHLE JEJICH PORUŠENÍ SMLOUVY NÁSLEDKY. BUDOU VŮBEC NĚJAKÝ NÁSLEDKY? NEVÍME.

DALŠÍ SEGMENT A DALŠÍ RVAČKA. DÉMON VS TĚŽKO ŘÍCT KDO. GIMMICK DÉMONA NENI V ZÁSADĚ ŠPATNEJ, ALE VCV HO NEVYUŽÍVÁ. NEVIM CO JE DÉMON ZAČ. VĚŘÍ V NĚJAKOU MAGII? DĚLÁ NĚJAKÝ OBŘADY? JE SATANISTA? MĚL BY BEJT NĚCO VÍC NEŽ JEN CHLAP V MAŠKARNIM KOSTÝMU. PROČ NENATOČIT PROMO, KDE ŘEKNE, ŽE VĚŘÍ V NAPŘIROZENÝ SÍLY? NEBO HO NATOČTE JAK RITUÁLNĚ VRHÁ KLETBU NA SVÝHO SOUPEŘE. KAŽDEJ TEN SEGMENT JE STEJNEJ. NEŘEKNE NIC O ZÁPASNÍCÍCH A SKORO NIC O JEJICH VZTAHU MEZI SEBOU.

"KOLUJE NÁM ONLINE" JE V PODSTATĚ DOBREJ NÁPAD. JE DOBRÝ MÍT NĚCO V EPIZODNIM FORMÁTĚ, CO UDRŽÍ ZÁJEM FANOUŠKŮ, ALE V TOMHLE PROVEDENÍ SE I V PODSTATĚ DOBREJ NÁPAD MINE UČÍNKEM. NĚKDO MUSÍ PSÁT OBSAH/BOOKING/SCÉNÁŘ. JE MI JASNÝ, ŽE NATOČIT TOHLE VŠECHNO ZABERE SPOUSTU ČASU A ENERGIE, ALE KDYŽ TO NEMÁ HLAVU ANI PATU, JE SNAHA ZBYTEČNÁ. NAJDĚTE NĚKOHO, KDO DOVEDE NAPSAT NĚCO CHYTRÝHO. KDYŽ DÁTE ŠANCI MNĚ, KLIDNĚ TO ZKUSIM JÁ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama