VŮLE ŽÍT

8. října 2017 v 21:36
TAK VŮLE ŽÍT JE SAMOZŘEJMĚ ASI PŘÍTOMNÁ V KAŽDÉM Z NÁS ŽIJÍCÍCH BYTOSTÍ. A DVAKRÁT TAK PŘÍTOMNÁ U TĚCH, CO JSOU VÁŽNĚ NEMOCNÍ A SMRT JIM TAKZVANĚ PLÁCÁ NA ZADEK. SPECIÁLNÍ SKUPINU TVOŘÍ SEBEVRAHOVÉ U KTERÝCH PŘEVAŽUJE VŮLE UMŘÍT.

I ZVÍŘATA MAJ SILNOU VŮLI ŽÍT. TŘEBA BUVOL, KTEREJ BOJUJE SE SMEČKOU LVŮ, JAK NA NĚM VISÍ A SNAŽÍ SE HO POVALIT, ABY MU PROKOUSLI HRDLO A NAŽRALI SE. VLASTNĚ I LVI POHÁNÍ K LOVU VŮLE ŽÍT, PROTOŽE LEV, KTEREJ NEŽERE DLOUHO NEPŘEŽIJE. TAKŽE VŮLE ŽÍT JE ÚZCE SPOJENÁ S VŮLÍ NAŽRAT SE. JÍDLO JE ZÁKLAD. JÁ JEDL ZROVNA PŘED PŮL HODINOU, VEČEŘI. GULÁŠ S HOVĚZIM MASEM A HOUSKOVYM KNEDLÍKEM. NEJSEM DALEKO OD LVA. HEHEHE. KOLIK KRAV UŽ MUSELO PRO MUJ HLADOVEJ ŽALUDEK UMŘÍT? ASI HODNĚ.

HMMM. JAK SE TAK ZAMÝŠLÍM, TAK DOCHÁZÍM K ZÁVĚRU, JAK JE TEN ŽIVOT NA ZEMI VLASTNĚ PRIMITIVNÍ. VŠECHNY ORGANISMY JE AKORÁT POŽÍRAJ NAVZÁJEM, PROTOŽE KDYBY TO NEDĚLALI, UMŘELI BY. SEŽER NEBO BUDEŠ SEŽRÁN. OPRAVDU. MĚ NAKONEC TAKY NĚCO SEŽERE. ASI NE ŠELMA, PROTOŽE ŽIJE VE MĚSTĚ A ŽÁDNÝ ŠELMY TU NEJSOU, ALE TŘEBA RAKOVINA MĚ MŮŽE SEŽRAT. RAKOVINA JE U LIDÍ TŘETÍ NEJČASTNĚJŠÍ PŘÍČINA SMRTI. ASPOŇ MYSLIM. NO A RAKOVINA JE TAKY ŽIVEJ ORGANISMUS, NE? KDYBY MI DIAGNOSTIKOVALI NÁDOR, KURVA, BOJOVAL BYCH. ŠEL BYCH NA CHEMO A VŠECHNO. JÁ MÁM ŽIVOT RÁD. CHCI ŽÍT, ABYCH VIDĚL CO SE VŠECHNO STANE. BUDE TŘETÍ SVĚTOVÁ? TEN POCIT, ŽE BUDE MÁM UŽ ASI TŘI ROKY A POŘÁD NENI. I MEZI TRUMPEM A KIM ČONG UNEM SE TO TEĎ NĚJAK UKLIDNILO, ALE ČETL JSEM NA NOVINKÁCH, ŽE SEVERNÍ KOREA CHYSTÁ DALŠÍ TESTY A PREJ MAJ RAKETY, CO DOLÍTNOU AŽ NA VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ SPOJENÝCH STÁTŮ, TAKŽE MOŽNÁ JEŠTĚ OHŇOSTROJ PŘECE JEN BUDE.

A AŽ ZAČNE TŘETÍ SVĚTOVÁ, VŠICHNI ZAČNOU SE SVOJÍ VŮLÍ ŽÍT PANIKAŘIT A BOJOVAT O ŽIVOT, JAKO VŽDYCKY, PROTOŽE NÁS DO TOHO ŽENE INSTIKT A EVOLUCE, A JINAK TO NEUMÍME. KROMĚ SEBEVRAHŮ. SEBEVRAZY JSOU ANOMÁLIE JAKO GAYOVÉ. ODCHYLKA OD NORMÁLU. NEVŠÍMAT SI JICH.

CHRIS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama