RECENZE NA TEKKEN 2

28. října 2017 v 4:15 |  recenze
JAKO MALÝHO KLUČINU MĚ VIDEOHRY BAVILY ZE VŠEHO NEJVÍC. KONKRÉTNĚ BOJOVKY. MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ BOJOVKA BYLA PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ BOJOVKA VŠECH DOB "TEKKEN 3" A DNES (PRÁVĚ TEĎ ASI TAK VE ČTYŘI RÁNO) UDĚLÁM RECENZI NA ARKÁDOVOU VERZI TEKKENU 2. PRO ILUSTRAČNÍ ÚČELY PŘIDÁVÁM VIDEO PŘÍMO ZE HRY.


TEKKEN 2 SE MI MOC LÍBÍ. MOJE RECENZE BUDE VYLOŽENĚ POZITIVNÍ, PLNÁ NEKRITICKÝ CHVÁLI. A VEZMU TO PO BODECH. TAKŽE PRVNÍ CO SE MI LÍBÍ JE MENU, KDE SI VYBÍRÁTE POSTAVIČKU. SPECIÁLNĚ TO OKÝNKO, KDE MAJ POSTAVIČKY OBLIČEJOVOU PROFILOVKU. VŠIMNĚTE SI, ŽE ZA NIMA JE VIDĚT NEBESKÁ KLENBA, JEJÍŽ POSOUVAČNÁ RYCHLOST JE ABNORMÁLNĚ VYSOKÁ. TAKHLE RYCHLE MRAKY NA NEBI NEPLUJOU. ANI V NEJVĚTŠIM VĚTRU. JE TO JAKO BY NĚKDO NECHAL ZAPNUTOU KAMERU NA STATIVU A NATÁČEL 60 MINUT NEBE, A POŘÍZENEJ ZÁZNAM PAK V EDITORU POŘÁDNĚ ZRYCHLIL. DÍKY TĚM MRAKŮM TO VYPADÁ JAKO BY POSTAVY STÁLY VENKU A MY SE NA NĚ DÍVÁME SKRZ OKNO Z NAŠEHO DOMOVA. PŘEDSTAVTE SI, ŽE MÁTE DOMA TAKHLE STŘÍBRNÝ, FUTURISTICKÝ TAPETY. MOC PĚKNÝ.

VÝBĚR POSTAV JE PŘIMĚŘENĚ ROZMANITEJ. VÝVOJÁŘSKÁ FIRMA NAMCO SE NEOMEZOVALA JEN NA LIDSKÝ BYTOSTI, COŽ JE MUJ DRUHEJ OBLÍBENEJ PRVEK V TEKKENU 2. KROMĚ VŠELIJAKÝCH EXPERTŮ NA BOJOVÝ UMĚNÍ TU NAJDETE TŘEBA ANDROIDA (JACK), DÉMONA Z PEKLA (DEVIL), KLOKANA (ROGER) NEBO MĚDVĚDA (KUMA). V POZDĚJŠIM TEKKENU 3 MŮŽETE HRÁT DOKONCE JAKO OŽIVLEJ STROM. BYL BYCH JEŠTĚ ŠŤASTNĚJŠÍ KDYBY SE SOUPISKA HRATELNÝCH POSTAV SKLÁDALA VÝHRADNĚ Z PODOBNĚ NEMYSLITELNÝCH ZRŮDIČEK A JEN OBČAS TU A TAM NĚJAKEJ ČLOVĚK.

TŘETÍ VELKÝ POZITIVUM JE UŽ V SAMOTNÝM GAMEPLAY. VIDEOHRA NENI REALITA A DÍKY TOMU SE VE VIDEOHŘE MŮŽOU STÁVAT VĚCI, CO SE V REÁLU JEN TAK NESTANOU. VŠECHNY POSTAVIČKY DOVEDOU ZA POMOCI SAMOTNÝCH DOLNÍCH KONČETIN VYSKOČIT ASI TAK 2 A PŮL METRU DO VEJŠKY A TO JE SAKRA OKOUZLUJÍCÍ.

ČTVRTÁ VĚC JE HUDBA. TEKKENY MÍVAJ ZPRAVIDLA DOBROU MUZIKU, ALE NEBYLO TOMU TAK VŽDYCKY. AŽ OD TEKKENU 3, A NÁŠ HODNOCENEJ TEKKEN 2 MÁ HUDBU PŘÍMO DĚSNOU, ZASTARALOU A UPLNĚ TRAPNOU, COŽ JE PARÁDA, PROTOŽE OD RETRO HRY VYŽADUJU PŘESNĚ TENHLETU RETRO SHITÓZNÍ AURU A TU BY POVEDENÁ HUDBA OŠKLIVĚ NARUŠOVALA.

DO TŘETICE VŠEHO PÁTÉHO A ZLÉHO, ARKÁDOVÁ VERZE TEKKENU 2 JE OPROTI DOMÁCÍ PSX VERZI PODSTATNĚ RYCHLEJŠÍ A TO JE DOBŘE, PROTOŽE DOMÁCÍ KONZOLOVÁ VERZE JE TAK POMALÁ, ŽE V NÍ BOJ VYPADÁ JAKO BOJ ŠNEKŮ! (HAHA)


POZITIVA:
- MENU
- ROZMANITOST POSTAV
- SKÁKÁNÍ 2,5 METRU DO VÝŠKY
- ŠPATNÁ HUDBA
- RYCHLOST

NEGATIVA:
NIC!

HODNOCENÍ: 100 %

P.S. : JEŠTĚ JEDNO MÁLEM ZAPOMENUTÝ POZITIVUM, ŽE JE V TEKKENU 2 ARÉNA S NEW YORK CITY DÁVNO PŘED JEDENÁCTYM ZÁŘIM, TAKŽE SE TAM JEŠTĚ HRDĚ TYČÍ SVĚTOVÝ OBCHODNÍ CENTRUM, COŽ JE TROCHU MORBIDNÍ A TROCHU VTIPNÝ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama