STÍN ZA OKNEM

9. října 2017 v 16:25
ÓÓÓÓ, VELMI TAJEMNÝ STÍN ZA OKNEM. KDOPAK JE TO? NEVÍME A TO NÁS DĚSÍME. STÍN ZA OKNEM PŘECI ALE NEMUSÍ BÝT ČLOVĚK. MŮŽE TO BÝT ZVÍŘE, PŘEDMĚT ANEBO TŘEBA STROM, ČI ANDROID Z BUDOUCNOSTI. TO JE PRÁVĚ NA STÍNECH TO TAJEMNÉ. NEVÍME PŘESNĚ CO STÍN ZPŮSOBUJE. VÍME, ŽE JE NĚKDE ZDROJ SVĚTLA A NĚCO STOJÍ V PAPRSKU SVĚTLA, COŽ VRHÁ STÍN. JE TO NĚCO NEPRŮHLEDNÉ.

...A ZA OKNEM. NO, MŮŽEME BUĎ BÝT VENKU A VIDĚT STÍN ZA OKNEM NĚKDE V BUDOVĚ UVNITŘ. TŘEBA V OPUŠTĚNÉ NEMOCNICI MŮŽEME VIDĚT V OKNĚ DUCHA, POKUD DUCHOVÉ EXISTUJÍ ANEBO MŮŽEME VIDĚT NĚCO, CO DUCHA PŘIPOMÍNÁ A POKUD V DUCHY VĚŘÍME, PAK BUDEME MYSLET, ŽE VIDÍME DUCHA... ANEBO MŮŽEME BÝT DOMA ZA OKNEM V PŘÍZEMÍ A VIDĚT STÍN VENKU. TŘEBA JEDNY NAŠI PŘÍBUZNÝ BYDLÍ V PŘÍZEMÍ A OKNA V LOŽNICI MAJ DO ULICE A JÁ NECHÁPU JAK MŮŽOU V TAKOVÝ LOŽNICI V KLIDU SPÁT NEBO MRDAT. ONI ASI UŽ NEMRDAJ. JE JIM PŘES ŠEDESÁT LET VĚKU, ALE KDO VÍ. LEDA ŽE BY STREJDA DOPOVAL VIAGRU. HEHEHE. CELEJ ŽIVOT KOUŘIL CÍGA JAK FABRIKA, TAKŽE SI MYSLIM, ŽE MÁ TY PENISÁCKÝ CÉVY UCPANÝ. TROŠKU SE DOSTÁVÁME MIMO TÉMA. ZPÁTKY K TÉMATU, HOLOTO! TAKŽE STÍNY ZA OKNEM, JEJÉ.. STÍNY, STÍNY. OČNÍ STÍNY ZA OKNEM.. OČNÍ STÍNY NA PLICÍCH ZA OKNEM.. STÍNY OD PLIC, CO JSOU NALÍČENÝ MAKE UPEM. JE VELMI ZAJÍMAVÉ ZAMYSLET SE NAD TAJEMNEM.

EHHHH. JÁ SÁM JSEM TAKY MOŽNÁ PRO JEDNU DÁMUDĚSIVEJ STÍN ZA OKNAMA. ZROVNA DNESKA JSEM ŠEL ZASE STALKOVAT. MILUJU JÍ. FASCINUJE MĚ. JENŽE ONA MĚ NECHCE A JÁ SE S TIM NEDOKÁŽU SMÍŘIT, TAKŽE ZA NÍ POŘÁD DOLEJZÁM A VĚŘIM NA LÁSKU A VĚŘIM V USMÍŘENÍ, JAK ZPÍVAJ CHINASKI. TATO MOJE LÁSKA JE CHINASKOVÁ GENERACE A CHINASKOVÁ SUBKULTURA. V BŘEZNU JSEM JÍ TOČIL NA KAMERU. NEPOZOROVANĚ. ZDÁLKY. VIM KDE PRACUJE, KDE BYDLÍ, KDE SE DRŽUJE. MÁM JEJÍ FOTKY V ŠUPLÍKU. MÁM PRO NÍ SLABOST. SNAD MĚ VIDĚLA, JAK TAM SEDIM NA LAVIČCE A ČEKÁM NA NÍ. JEDNOU ZA MNOU PŘÍJDE. MOŽNÁ. SNAD. POJĎ, MÁ DRAHÁ, BUDEME DVA STÍNY ZA OKNAMA.

CHRIS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 9. října 2017 v 16:39 | Reagovat

Ducha jsem tedy za oknem naštěstí nikdy neviděla! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama