RECENZE NA SERTRALIN ACTAVIS

28. října 2017 v 20:39
TIMHLE ANTIDEPESIVNIM PŘÍPRAVKEM SE DOPUJU DENNĚ OD 15.6.2017, TAKŽE NĚCO PŘES ČTYŘI MĚSÍCE A MYSLIM, ŽE ÚČINKY UŽ SE DOSTAVILY, TAKŽE JDU HODNOTIT A SOUDIT. PRO VÁS VŠECHNY, CO JEŠTĚ VÁHÁTE.

NĚKDY PŘED ROKEM SEM ŠEL K OBVODNÍ LÉKAŘCE S TIM, ŽE SEM HROZNEJ MAGOR A CHCI PROFESIONÁLNÍ POMOC. VYZPOVÍDALA MĚ A POSLALA NA PSYCHOTERAPIE. DOUFAL SEM, ŽE DOSTANU SVÝ FETY TAM, ALE NE. VELMI KRÁSNÁ A VELMI VDANÁ MLADÁ PANI DOKTORKA (KTERÁ MI SVYM VZHLEDEM PŘIPOMÍNALA MAĎARSKOU PORNOHEREČKU TINU HOT) UDĚLALA KOMPLETNÍ ROZBOR MOJÍ PSYCHIKY A NÁSLEDOVAL SKORO ROK PRAVIDELNÝCH TERAPIÍ. OBJEVILA MI ÚZKOSTNOU PORUCHU A DOPORUČILA MEDIKAMENTY. ZAJÍMAVÝ JE, ŽE MÁM SICE ÚZKOST, ALE NE DEPKU. NEJSEM DEPRESIVNÍ. JEN ÚZKOSTNEJ, COŽ JE MOJE ŠTĚSTÍ, PROTOŽE S ÚZKOSTÍ SE BOJUJE SNÁZ, NEŽ S DEPRESÍ.

TAKŽE SE PO ROCE VRACIM K OBVODNÍ A ONA MI PÍŠE 50MG SERTRALIN ACTAVIS. VAROVALA MĚ PŘED PŘÍBALOVYM LETÁKEM S VÝPISEM VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ. PREJ AŤ TO RADŠI ANI NEČTU. DAL SEM NA JEJÍ RADU. NA YOUTUBE SEM ZKOUKL PÁR VIDEÍ, KDE VĚTŠINOU ŽENSKÝ MLUVILY O SVÝCH ZKUŠENOSTECH SE SERTRALINEM A UKÁZALO SE, ŽE V AMERICE SE LÉK NAZÝVÁ ZOLOFT. V ONLINE CHATU DRUNKEN PEASANTS PSAL NĚJAKEJ MUŽSKEJ, ŽE MĚL PO ZOLOFTU ANORGASMII. TO JE STAV, KDY CHLAP NEMŮŽE DOSÁHNOUT ORGASMU. VŠECHNO OSTATNÍ FUNGUJE NORMÁLNĚ. EREKCE I LIBIDO, ALE AŤ SE STANE COKOLIV, ORGÁČ PROSTĚ NEPŘIJDE. NE A NE A NE. FRUSTRUJÍCÍ PRO CHLAPA. ROZKOŠ PRO MANŽELKU. HEHEHE.

S VĚDOMIM RIZIKA, ŽE MŮŽOU PŘIJÍT VŠELIJAKÝ NEŘÁDY SEM DO TOHO ŠEL, PROTOŽE ÚZKOST BYLA VELIKÁ A JÁ SE POTŘEBOVAL UVOLNIT. PSYCHOLOŽKA MI ŘEKLA, ŽE TO BYLA NEJSPÍŠ AUTO-SUGESCE, ALE MĚL SEM POCIT, ŽE PŘVNÍ EFEKTY PŘIŠLY UŽ DVĚ HOĎKY PO PRVNÍ PILULCE. CEJTIL SEM UVOLNĚNOST. PO TEJDNU PŘIŠLA NADRŽENOST A VĚTŠÍ VÝDRŽ. UDĚLAT SE NAD PORNEM MI TRVALO MÍSTO BĚŽNÝCH DESETI MINUT AŽ TŘICET A ORGÁČ BYL MOCNEJ. METROVEJ VÝSTŘIK. VÁU. SKONČÍ TO ANORGASMIÍ? NEDĚSIL SEM SE. SPÍŠ MĚ DĚSILO, ŽE BUDU TRPĚT NESPAVOSTÍ. ANI TO NESTALO. JEDINÝ CO SE PERMANENTNĚ ZMĚNILO JE CHUŤ K JÍDLU. TEĎ MÁM JÍDLO MNOHEM RADŠI A NABRAL SEM ASI 8KG, ČIMŽ SEM DOCÍLIL NA SVOU VÝŠKU OPTIMÁLNÍ VÁHY. A KROMĚ TOHO SI VŠÍMÁM, ŽE SKŘÍPU ZUBAMA, COŽ SEM NIKDY, ALE FAKT NIKDY PŘEDTIM NEDĚLAL. TAKŽE VEDLEJŠÍ ÚČINKY NEJSOU V MÝM PŘÍPADĚ ZAS TAK NEGATIVNÍ.

TY HLAVNÍ ÚČINKY. ÁÁÁH, MOMENT. JE OSUM VEČER. ZVONÍ MI BUDÍK. JDU SI DÁT. HNED SEM TU. //// MŇAM. OK... TAKŽE TY HLAVNÍ ÚČINKY SPOČÍVAJ V TOM, ŽE SE KONEČNĚ DOVEDU UVOLNIT A BEJT V KLIDU. DŘÍV SEM MĚL HLAVU PLNOU... SAKRA, ČEHO VLASTNĚ?.. ABSURDNÍCH VÝČITKŮ SVĚDOMÍ, DEVASTUJÍCÍ SEBEKRITIKY...NO, A TYHLE ÚZKOSTNÝ MYŠLENKY MI NEDALY POKOJ. A DÍKY SERTRALINU SEM ŠŤASTNEJŠÍ. VLASTNĚ JDE O TO, ŽE RECEPTORY V MÝM MOZKU NABÍRAJ VÍC SEROTONINU, NEŽ DŘÍV A PROTO MĚ VŠECHNO VÍC BAVÍ. ANTIDEPRESIVA SOU DROGY, KTERÝ VÁS VRÁTĚJ DO NORMÁLU. LIDI VĚTŠINOU BEROU DROGY, ABY DOSÁHLI ZMĚNĚNÝHO STAVU VĚDOMÍ... ALKOHOL, MARIHUANA, PERVITIN, LSD.. TYHLE FETY VÁM ZMĚNÍ PERSPEKTIVU. A KDYŽ TRPÍTE NA ÚZKOST, MÁTE JAKO BY ZMĚNĚNOU PERSPEKTIVU POŘÁD. JENŽE OŠKLIVĚ ZMĚNĚNOU. JE TO PRO VÁS VYČERPÁVAJÍCÍ, OMEZUJÍCÍ A POTŘEBUJETE NĚCO JAKO SERTRALIN, ABYSTE SE Z TOHO DOSTALI.

BERU ANTIDEPRESIVA NA ÚZKOST A NIC LEPŠÍHO MĚ NEMOHLO POTKAT. PROMARNIL SEM ASI ŠEST LET SVÝHO ŽIVOTA ZAZDĚNEJ V DEBILNÍCH SEBEDESTRUKTIVNÍCH MYŠLENKÁCH O HOVNĚ, PROTOŽE SEM VÁHAL S LÉČBOU. A TEĎ JE MI HEJ. PŘÍŠTÍ TEJDEN NASTUPUJU DO PRÁCE, KOMUNIKUJU S LIDMA S LEHKOSTÍ, DOVEDU VTÍPKOVAT A MÍT DOBROU NÁLADU A NEPODLÍHÁM IRACIONÁLNÍM OBAVÁM A STRACHŮM. / MĚL SEM TY LÉKY ZAČÍT BRÁT DŘÍV, ALE PODOTÝKÁM, ŽE TAKOVÁ JE JEN MOJE ZKUŠENOST A VAŠE MŮŽE BEJT JINÁ. KROMĚ ANTIDEPRESIV NEBERU NIC. NECHLASTÁM, NEHULIM A SVÝ LÉKY BERU POCTIVĚ PŘESNĚ PODLE INSTRUKCÍ LÉKAŘŮ.

JEŠTĚ JE OTÁZKA JAK DLOUHO JE BUDU BRÁT, JAK DLOUHO BUDOU ÚČINKOVAT A CO NASTANE AŽ JE VYSADIM. SLYŠEL SEM, ŽE PO VYSAZENÍ TADYTĚCH KONKRÉTNÍCH LÉKŮ BUDU POCIŤOVAT LEHKÝ ELEKTROŠOKY DO MOZKU. ASI TO BUDE ZNÍT DIVNĚ, ALE NA ELEKTROŠOKY DO MOZKU SEM FAKT ZVĚDAVEJ A DOCELA SE TĚŠIM. HEHEHE. ZHRUBA DVA AŽ TŘI TEJDNY PO VYSAZENÍ MŮŽU TRPĚT ZVÝŠENOU ÚZKOSTÍ, ALE PAK BY SE TO MĚLO VYROVNAT A BUDU SE CEJTIT STEJNĚ JAKO NA ANTIDEPRESIVECH, PROTOŽE TEORETICKY HLAVNIM CÍLEM ANTIDEPRESIV JE PERMANENTNĚ NAPRAVIT MUJ CHEMICKEJ BALANC TAK, ABY SE DOKÁZAL SPRÁVNĚ REGULOVAT SÁM, I BEZ ANTIDEPRESIV. DOKTORKA ŘIKALA, ŽE VYSADIT TYHLE LÉKY JE DOPORUČENO NEJDŘÍV PO ŠESTI MĚSÍCÍCH OD NASAZENÍ, A PAK SE UVIDÍ. TAKŽE MOJE LÉČBA JEŠTĚ NENI U KONCE, ALE ZATIM PROBÍHÁ SKVĚLE A KDYŽ NA TO PŘIJDE, KLIDNĚ SE BUDU LÁDOVAT ANTIDEPRESIVAMA POŘÁD DÁL, TAK DLOUHO, DOKUD ZABÍRAJ.

VŠECHNY VELKÝ POSTAVY, TŘEBA HITLER, NA NĚČEM BYLY. MÁLOKDO TO VÍ, ALE TŘEBA TAKOVEJ ROBIN WILLIAMS ULÍTÁVAL VE STŘEDNÍCH LETECH NA HEROINU. HUNTER S THOMPSON, PODLE KTERÝHO NATOČILI "STRACH A HNUS V LAS VEGAS" ŘIKÁ V JEDOM SVYM ZNÁMYM CITÁTU, ŽE DROGY NIKOMU NEDOPORUČUJE, ALE JEMU ŽIVOT ZPŘÍJEMNILY A BYL S NIMA ŠŤASTNEJ. JÁ ANTIDEPRESIVA POVAŽUJU ZA DROGY. JE TO LÁTKA, KTERÁ OVLIVŇUJE VĚDOMÍ A MŮŽE NA NÍ VZNIKNOUT ZÁVISLOST. ALE NAKONEC ŽIJEME JEN JEDNOU A MYSLIM, ŽE NENI ROZUMNÝ SESTRVÁVAT V ÚZKOSTNYM STAVU JENOM KVŮLI UPJATÝMU PŘESVĚDČENÍ, ŽE SOU ANTIDEPRESIVA PRO SLABÝ JEDINCE. TAHLE MENTALITA JE HLAVNĚ U MUŽSKÝCH DOST NEBEZEPEČNÁ. KDYŽ SE CHLAP BOJÍ, ŽE JE SLABOCH, MÍVÁ POTŘEBUJU NĚJAK SI TUHLE SVOU OBAVU KOMPENZOVAT A TO MŮŽE VÉST DO RŮZNĚ NEGATIVNÍCH SITUACÍ. TAKŽE LÉKY SOU V TOMHLE PŘÍPADĚ NA MÍSTĚ A ZE ZKUŠENOSTI DOPORUČUJU VYZKOUŠET.

KONEC.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama